30.11.2020 19:48

30 listopada "Zajączki" świętowały andrzejki.
      Spotkanie z dziećmi rozpoczęło się od krótkiej pogadanki dotyczącej tradycji obchodzenia tego święta.
      Następnie przedszkolaki dały się ponieść zabawie i towarzyszącym jej wróżbom i obrzędom.

29.11.2020 09:48

"Jest taka zabawka na świecie, wszyscy o niej wiecie. Ma dwie łapki , brzuszek, uszka, jest mięciutki jak poduszka". Urodziny PLUSZOWEGO MISIA - ukochanej zabawki wszystkich dzieci - świętowały ZAJĄCZKI. W tym dniu przedszkolaki obejrzały film edukacyjny o historii powstania pluszowego misia. Wypowiadały się na temat swoich ulubionych misiów. Uczyły się także współpracy podczas wspólnego wykonywania prac plastycznych- bajkowych misiów.

Owocowe koktajle

22.11.2020 16:03

Zajączki systematycznie poszerzają swoją wiedzę na temat prawidłowego żywienia. Największą frajdą dla przedszkolaków była możliwość samodzielnego przygotowania i spożycia owocowych koktajli. To był wspaniały dzień, pełen niezapomnianych smakowych wrażeń.

Ogólnopolski Projekt Kreatywny Przedszkolak- Kreatywne Dziecko

22.11.2020 15:44

Zajączki uczestniczą w Ogólnopolskim Projekcie Kreatywny Przedszkolak- Kreatywne Dziecko.
      W listopadzie wykonały własną interpretację obrazu Vincenta Van Gogha "Słoneczniki".
      A to efekty naszej pracy.

13.11.2020 17:22
      Kształtowanie poczucia przynależności narodowej jest ważnym elementem edukacji przedszkolnej.
      Na zajęciach dzieci z grupy "Zajączki" utrwaliły wybrane legendy polskie oraz symbole narodowe.
      Święto Niepodległości uczciły odśpiewaniem hymnu Polski, recytacją wiersza "Ojczyzna" oraz piosenką "Jesteśmy Polką i Polakiem". Każdy przedszkolak wie, że jest Polakiem, a Polska jest jego Ojczyzną- krajem,który należy do Unii Europejskiej .