30.01.2021 15:32

Karnawał to czas zimowych balów i zabaw.
      Również nasze przedszkolaki miały swój karnawawałowy bal.
      Tańce, pląsy oraz spotkanie z Mikołajem wywołały radosny nastrój,
      były także okazją do rozładowania niespożytej energii naszych milusińskich.
      Nie zabrakło również konkursów, w których przedszkokaki chętnie uczestniczyły.

21.01.2021 18:31
      Zajączki składają życzenia Babciom i Dziadka :)

Jasełka Zajączków

22.12.2020 20:22

Już niedługo Boże Narodzenie, rodzinny i pełen ciepła czas. "Zajączki" w oczekiwaniu na święta przygotowały przedstawienie "Jasełka bożonarodzeniowe". W sali stanęła nastrojowa dekoracja- bożonarodzeniowa szopka. Dzieci wcieliły się w postaci związane z narodzinami Jezusa. Była zatem Maria, Józef, pasterze, królowie, były też dzieci niosące życzenia dla Jezuska oraz chór śpiewających i tańczących aniołków. Każdy przedszkolak odważnie i z powagą zaprezentował swoje umiejętności aktorskie. Wspólny śpiew pięknych, polskich kolęd wprowadził wszystkich w nastrój radosnego oczekiwania. Żal tylko, że Rodziców nie mogliśmy tym razem gościć na przedstawieniu... Ale - oczywiście- zapraszamy na fotorelację z przepięknego wydarzenia ...

Kreatywne Zajączki

20.12.2020 10:33

ZAJĄCZKI wykonały grudniowe zadanie z projektu "Kreatywny przedszkolak"- tak wyplatały, przeplatały ozdoby choinkowe.

08.12.2020 21:16

W mikołajki pod choinką na ZAJĄCZKI czekały niespodzianki,
      a także list od Mikołaja, w którym zaprosił dzieci do ubrania choinki
      oraz udziału w turnieju sportowym. To był radosny dzień dla wszystkich dzieci.