BAL KARNAWAŁOWY U KOTKÓW

30.01.2021 16:17
      To była wesoła zabawa pełna radości i uśmiechów. Dzieci bawiły się w barwnych,bajkowych przebraniach przy muzyce - w kole,w parach, z balonikami, tworząc węże i pociągi. Specjalnym gościem na balu był Mikołaj,który obdarował całą grupę prezentami.

24.01.2021 07:44
      "Dziś słoneczko jasno świeci,zima biała śpiewa. A w przedszkolu przedszkolaki składają życzenia: wszystkim babciom, wszystkim dziadkom - zdrowia, pomyślności, uśmiechu na co dzień i dużo radości!" - takie życzenia złożyły babciom i dziadkom z okazji ich święta dzieci z grupy "KOTKI". Przedszkolaki przygotowały prezenty - kwiatki ze swoim zdjęciem by sprawić radość swoim bliskim i zaśpiewały piosenkę "Kocha babcię i dziadziusia każdy wnuczek, każda wnusia"

KREATYWNY PRZEDSZKOLAK - KREATYWNE DZIECKO

18.12.2020 21:42
      "KOTKI" wykonały zadanie grudniowe - przeplatane ozdoby świąteczne - w ramach realizacji projektu KREATYWNY PRZEDSZKOLAK - KREATYWNE DZIECKO. Przeplatanie-nawlekanie usprawniało małe rączki i było świetną zabawą dla 4-latków.

ZIMOWY TYDZIEŃ U "KOTKÓW"

13.12.2020 18:38
      Grupa "KOTKI" realizowała tygodniowy temat "IDZIE ZIMA". Poznaliśmy oznaki zimy w przyrodzie, ćwiczyliśmy liczenie,porównywanie i tworzenie zbiorów z bałwankami, wykonaliśmy zimowe zadania w książce. Były też zimowe zabawy ruchowe z wykorzystaniem styropianowych kulek i płatków oraz zajęcia plastyczne: bałwanki z kółek i zespołowe malowanie zimowych obrazków. Na koniec tygodnia dzieci miały okazję cieszyć się pierwszym śniegiem na placu zabaw.

MIKOŁAJKI U "KOTKÓW"

08.12.2020 11:52
      Dzieci z grupy "KOTKI" miały niezwykły mikołajkowy dzień. Zaczęliśmy od spotkania online ze Świętym Mikołajem, który porozmawiał z dziećmi i za pomocą czarodziejskiego dzwoneczka przesłał nam prezent i list,które czekały w naszej sali pod choinką. Każdy przedszkolak otrzymał słoiczek świątecznych stempelków do wielu kreatywnych zabaw w domu. W podziękowaniu za piękne prezenty dzieci wykonały dla Mikołaja renifery do jego zaprzęgu.