• Świąteczna paczka dla Zbożniaczka

Zapraszamy Rodziców i Dzieci do akcji pomocy bezdomnym zwierzętom ze schroniska Zbożne koło Morąga.

Lista potrzebnych rzeczy podopiecznych to między innymi:

- karma mokra i sucha dla kotów;

- karma mokra dla psów;

- specjalistyczna karma sucha dla psów tj dla alergików, gastro, sterile, dla seniorów, dla szczeniąt;

- duże miski metalowe;

- legowiska, maty;

- rękawiczki jednorazowe;

- kuwety dla kotów;

- pelet drewniany do kuwet.

Więcej informacji na stronie https://www.facebook.com/groups/579835033243652

Dary zbieramy do 12 grudnia i składamy w holu przedszkola w przygotowanym miejscu. Dziękujemy za okazane serce 🙂

• GÓRA GROSZA

Przedszkole "Jedyneczka" jak co roku bierze udział w Akcji GÓRA GROSZA. Akcję tę już po raz XXII organizuje Towarzystwo „Nasz Dom”.Celem akcji Góra Grosza jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną.

Monety można wrzucać do słoika oznaczonego napisem  Góra Grosza, który znajduje się w przedsionku przedszkola. Prosimy wrzucać tylko monety i tylko polskie nominały.

Serdecznie zapraszamy do udziału.

• Ogłoszenie

• W związku z nasilającą się sytuacją epidemiczną i w trosce o zdrowie naszych przedszkolaków PRZYPOMINAMY o:
          - dezynfekcji rąk w wejściu do przedszkola;
          - obowiązku noszenia maseczki w przestrzeni wspólnej ( szatnia, korytarz);
          - zachowywaniu bezpiecznego dystansu społecznego.
          Dziękujemy.
          Pracownicy Przedszkola "Jedyneczka"
        • .

• Wszystkim Pracownikom edukacji życzymy zdrowia, satysfakcji z pracy, uśmiechów Wychowanków, spełnienia w realizacji edukacyjnej misji.

• .

• Ogłoszenie dla Rodziców maluszków (grupy I)

​​​​​​​

Zebranie z Rodzicami dzieci z grupy I odbędzie się dnia 30.08.2021 r. o godzinie 15.20.

Na zebranie proszę przynieść:

- pościel; kocyk lub prześcieradło z gumką na leżak o wymiarach 55/140 cm, cienką kołderkę i małą poduszkę w poszewce;

- piżamkę;

- ubranie na zmianę: koszulkę, majteczki, rajstopki (w woreczku z materiału).

Prosimy o podpisanie wszystkich rzeczy.

Pamiętajmy o zachowaniu zasad reżimu sanitarnego.

Zachęcamy do zapoznania się z zamieszczoną poniżej prezentacją.

adaptacja_-_prezentacja.pptx