22.01.2021 10:30
      Babciu Dziadku kochamy Was! Dziś dla Babci słońce mamy i całuski dla Dziadziusia, dziś ml życzenia wnuczek składa i piosenki śpiewa wnusia. Aby Babcia i Dziadunio w zdrowiu długo żyli, aby uśmiech dla nas mieli w każdej wolnej chwili. Oto życzenia naszych Biedroneczek dla ich ukochanych Dziadków.
    • UWAGA RODZICE

10.12.2020 17:21
      Na komunikatorze Messenger została utworzona grupa Biedroneczek. W związku z tym Panie Daria S. i Agata S. proszą o kontakt, najlepiej przez fb, aby mogły wysłać zaproszenie tym rodzicom, których jeszcze w naszej grupie nie ma. Zapraszamy.

Święta tuż tuż.

10.12.2020 17:54
      Biedroneczki robiły pierniczki. Samodzielnie rozwałkowywały ciasto, wykrawały wybrane przez siebie wzór pierniczka oraz ozdabiały. Praca sprawiła maluszkom wiele radości. Nie ma to jak samodzielne wykonanie, nauka przez zabawę zawsze daje najlepsze efekty. Dziś rodzice będą mogli skosztować przepysznych pierniczków. Smacznego :)

07.12.2020 17:51
      Wielka niespodzianka czekała dziś w przedszkolu na nasze maluszki. W piątek wspólnie ubraliśmy choinkę zapaliliśmy światełka dlatego Mikołaj znalazł drogę do Biedroneczek. Pod choinką czekały na dzieci upominki, które sprawiły im wiele radości. Warto być grzecznym ߘꦱuot; height=

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

02.12.2020 16:18
      Dziś nasze najmłodsze dzieci zostały prawdziwymi przedszkolakami. Pasowanie na Przedszkolaka na stałe wpisało się w kalendarz imprez przedszkolnych. W obecnej sytuacji jednak miało ono zupełnie inny charakter niż zwykle. Przede wszystkim w uroczystości nie mogli uczestniczyć rodzice naszych pociech. My jednak stanęliśmy na wysokości zadania i nagraliśmy całą uroczystość, następnie udostępnimy je każdemu rodzicowi. To był pierwszy ważny występ Biedronek. Spisały się na medal. Śpiewały piosenki, recytowały wiersze oraz tańczyły. Jako wychowawca tej grupy jestem z nich dumna i cieszę się, że to "moje dzieci". Rodzicom dziękuję za to, że tak wspaniale wychowali swoje dzieci i życzę im wielu radosnych dni i wzruszeń podczas kolejnych występów, w których mam nadzieję będą mogli uczestniczyć.