• Rodzice u SMERFÓW

Smerfy ze swoimi Rodzicami stroiły choinkę podczas zajęć otwartych. Smerfy wypowiadały się o zimie, stworzyły orkiestrę do piosenki „Sanna”. Po wysłuchaniu wiersza „Wigilia w domu Radka” wypowiadały się na temat tradycji i obyczajów związanych ze świętami Bożego Narodzenia. Wspólnie ze swoimi Rodzicami wykonały kartę pracy. Piosenka „Na strunach igieł” zaprosiła wszystkich do dekorowania drzewka świątecznego przygotowanymi ozdobami – piernikami, które wcześniej wykonaliśmy w sali, suszonymi owocami cytrusowymi, złotymi bombkami oraz koralikowymi łańcuchami. Serdecznie dziękujemy Rodzicom za aktywny udział w zajęciach i poświęcony czas swoim pociechom.

• Smerfy poznają Polskę

„Smerfy” to grupa aktywnie poszukująca wiedzy. Skorzystaliśmy również z okazji Biblioteki Dziecięcej i wzięliśmy udział w zajęciach pt. Polska to nasz dom. Przedszkolaki oglądały prezentację multimedialną o Polsce, symbolach narodowych, słuchały ciekawostek na temat historii naszego kraju i drogi do odzyskania niepodległości.

• XIX Wojewódzki Festiwal Kolęd i Pastorałek "ŚPIEWAJMY MALEŃKIEMU"

Wyróżnienie dla grupy SMERFY za wykonnie pastorałki "CHOJKA".

• Zapobiegamy pożarom

W piątek 18.01.2019r. w Bibliotece Miejskiej w Morągu odbyło się wręczenie nagród i dyplomów uczestnikom konkursu plastycznego „ZAPOBIEGAJMY POŻAROM” zorganizowanego przez Państwową Straż Pożarną. Nasze przedszkolaki, które wykonały pracę w grupach, otrzymały upominki: Tosia, Małgosia z grupy „Misie”, „Smerfy” oraz Bartuś z grupy „Zajączki”. Nadia z „zajączków” otrzymała dodatkowo dyplom za pracę wykonana w kole plastycznym Wojskowego Klubu Garnizonowego w Morągu. Dzieci odbierały nagrodę z rąk pana Burmistrza, w obecności  Rodziców  oraz morąskiej TV. Wszystkim przedszkolakom gratulujemy.