• Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

"Smerfy" i "Słonka" reprezentowały nasze przedszkole w 26 finale WOŚP. Dzieci zaprezentowały polkę, taniec 'Na miotłach", oraz piosenki " W moim serduszku", "Zła zima' oraz "Chojka". Serdeczne podziękowania składamy Rodzicom i wszystkim osobom towarzyszącym naszym małym artystom za poświęcony czas, udział, zaangażowanie i pomoc. Cieszymy się, że mogliśmy dołożyć cegiełkę w tak szlachetne przedsięwzięcie... Sie ma...:)

• Smerfy gościły Babcie i Dziadków

Bieżący tydzień obfituje w rodzinne uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka. Również Smerfy przygotowały program artystyczny z tej okazji. W wierszach, piosenkach i inscenizacji wyraziły swoją miłość i przywiązanie do Babć i Dziadków. Nie zabrakło upominków i słodkiego poczęstunku. Spotkania takie sprzyjają integracji przedszkola ze środowiskiem rodzinnym dzieci oraz budują silne więzi emocjonalne z rodziną. Podczas występów dzieci rozwijają swoje talenty artystyczne- recytatorskie, muzyczne, taneczne a także aktorskie. Dziękujemy za tak liczne grono gości podczas uroczystości. Życzymy wszystkim Babciom i Dziadkom zdrowia i nieustannej pociechy ze swoich Wnuków.

• Walentynki u Smerfów

Dzień przyjaźni i miłości.
    • Pożegnamy przedszkole - pokłonimy się szkole

19 czerwca, we wtorek, dzieci 6- letnie, a właściwie już 7- letnie pożegnały przedszkole na uroczystości z udziałem rodziców i krewnych. Występ rozpoczął się tańcem narodowym, polonezem z filmu "Pan Tadeusz", który na pewno wycisnął łezkę w niejednym oku. W wierszach i piosenkach "Smerfy" wyraziły swoje wspomnienia z 4- letniego pobytu w przedszkolu oraz marzenia o tym co ich czeka- za zakrętem- coś nowego- szkoła. Każdy otrzymał okolicznościowy dyplom oraz upominek w formie książki- encyklopedii. Nasze Przedszkolaki od września wyfruną w świat. Powodzenia drodzy absolwenci.

• Dzień Mamy i Taty

Uroczystość Dnia Mamy i Taty to szczególna okazja, której towarzyszą niesamowite emocje, uśmiech, wzruszenie i duma z pociech. Wszyscy goście z zaciekawieniem i skupioną uwagą słuchali życzeń, wierszy, piosenek.