ZIMOWE ZABAWY NA ŚNIEGU

13.01.2021 18:02
      Pani Zima postanowiła nas odwiedzić i sprawiła nam wielką radość. Z tego powodu dzieci z grupy Smerfy dbając o zdrowie i hartując organizm korzystją z pięknej pogody. Przedszkolki całkowicie oddają się zabawie i wykazują się niezwykłą  pomysłowością w szaleństwach na śniegu  Mróz nikomu nie przeszkadza, a do przedszkola wracamy z szerokimi uśmiechami.

LAMPIONY SMERFÓW

18.12.2020 20:48
      W ramach akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej "Razem na święta" Smerfy wykonywały lampiony bożonarodzeniowe, by podarować je wybranej osobie lub zatrzymać do zapalenia na świątecznym stole rodzinnym. Akcja ma na celu wzmacnianie więzi rodzinnych oraz rozwijanie relacji społecznych.

07.12.2020 18:41

„6 grudnia – jak dobrze wiecie,
      Święty Mikołaj chodzi po świecie.
      Dźwiga swój worek niezmordowanie
      i każde dziecko prezent dostanie.
      A kiedy rozda już prezenty,

wraca do nieba uśmiechnięty”

Mikołajki w przedszkolu to ważne wydarzenie dla wszystkich dzieci. Nasze Smerfy z tej okazji wysłuchały ciekawostek na temat św. Mikołaja oraz uczestniczyły w zabawach ruchowych przy świątecznych utworach. Po tańcach przedszkolaki wykonały piękne prace plastyczne oraz otrzymały dyplomy i prezenty, które dostarczyły mnóstwo radości. Dziękujemy Mikołaju!

W ŚWIECIE DINOZAURÓW

01.12.2020 16:30
      Wszystkie dzieci fascynują dinozaury. W dniu dzisiejszym nasze Smerfy mogły poznać życie tych fascynujących gadów. Dzieci wykazały olbrzymie zainteresowanie tematem. Już od rana chłopcy budowali dinozaury z klocków, a dziewczynki układały puzzle zgodnie z tematyką. Przedszkolaki w skupieniu oglądały albumy i wykonywały prace plastyczne oraz słuchały informacji dotyczących dinozaurów. Zajęcia w tym dniu z pewnością pogłębiły wiedzę uczniów, a w niektórych rozbudziły nową pasję. Po raz kolejny okazało się, że można połączyć zabawę z nauką i przynosi to doskonałe efekty.

ANDRZEJKI

30.11.2020 21:16
      30 listopada, w imieniny Andrzeja Smerfy miały okazję poznać ludową tradycję wróżb i przepowiedni. Wróżba z kart określiła, jaka czeka nas przyszłość, np. kariera estradowa, aktorska, sportowa, czy bogactwo. Wędrujące kapcie wskazały osobę, która pierwsza wyjedzie na safari- był to Adrianek. Interpretowaliśmy również cienie z wydzieranego papieru. Nie zabrakło andrzejkowej dyskoteki. Na zakończenie kolorowaliśmy wesołego pajączka... ߙ⦱uot; height= To był dzień pełen wrażeń dla Smerfów.