• Motylkowe zabawy z rodzicami

• Motylki dla Rodziców

W dniu 25 maja 2018 w najmłodszej grupie „MOTYLKI” odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Dzieci z dużym zaangażowaniem przystąpiły do prezentowania swoich możliwości wokalnych, recytatorskich i ruchowych. Przedstawienie zakończone zostało wspólnym tańcem rodziców ze swoimi pociechami. Po części artystycznej nastąpiło wręczenie Rodzicom własnoręcznie wykonanych prezentów.

• Zimowe zabawy na powietrzu

W zimowe przedpołudnie „Motylki” dbając o zdrowie i hart ducha bawiły się na świeżym powietrzu. Była to również okazja do ćwiczenia samodzielnego ubierania się i rozbierania w szatni. Wdychając powietrze nosem, a wydychając ustami dotleniły swój organizm.

• Z muchą na luzie ćwiczymy buzię

We wtorek 20 lutego grupę maluszków odwiedził wyjątkowy gość. Była to Pani Małgosia, nauczycielka ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Morągu. W ramach akcji „Cała polska czyta dzieciom” przybliżyła przygody wesołej muchy z książeczki „ Z muchą na luzie ćwiczymy buzię”. Słuchanie bajeczki było okazją do ćwiczeń artykulacyjnych i wesołej zabawy.

• Motylkowe walentynki

Motylki po raz pierwszy obchodziły Walentynki w przedszkolu. Kolor czerwony, motyw serca, taniec i wesoła zabawa przewijały się przez cały dzień.