• GWIAZDKI W WALENTYNKI

Najmłodsza grupa GWIAZDKI zaprosiła swoich kolegów z grupy MOTYLKI do wspólnej zabawy podczas quizu walentynkowego. Dzisiejszy dzień pod hasłem: Walentynki  - dzień miłości i przyjaźni minął na wspólnych zabawach i grach, których głównym celem było propagowanie przyjaźni, dobroci oraz umiejętności wspólnej zabawy.

• Gwiazdki - dzień KOBIET

Z okazji Dnia Kobiet w grupie GWIAZDKI wiele radości sprawiły dzieciom przygotowane z tej okazji konkursy i konkurencje. Wszyscy mali panowie wręczyli swoim koleżankom piękne prezent. Podczas zabawy panowała wesoła atmosfera, było można usłyszeć taneczną muzykę, w rytm której bawiły się zarówno dziewczynki jak i chłopcy.

• Malowanie JAJEK

Najmłodsza grupa w naszym przedszkolu poznała jedną z tradycji Świąt Wielkanocnych - malowanie jajek. W pierwszej części zajęć GWIAZDKI miały kilka zadań do wykonania m.in.: ułożyć  pocięte jajka, znaleźć takie same pisanki oraz posegregować pisanki wg koloru i wielkości. Następnie przystąpiliśmy do malowania jajek za pomocą barwników.

Niech z okazji  Wielkiej Nocy

radość, pokój w życie wkroczy

szczęścia, zdrowia i miłości.

• GWIAZDKI z chustą animacyjną

Chusta animacyjna  KLANZA to doskonałe narzędzie do wzbogacenia zajęć i wspaniałej zabawy. Dostarcza dzieciom wielu wrażeń, a przy tym pobudza  wyobraźnię i wyzwala pozytywne emocje, zachęca dzieci do działania i integracji. Dzisiaj GWIAZDKI bawiły się m.in. w „Sztorm”, „Kogo brakuje?”, „Stań na kolorze”, „Przebieganie pod chustą” oraz „Wachlowanie”.

• KOKTAJLE owocow

GWIAZDKI przygotowały zdrowe i smaczne koktajle owocowe z przyniesionych owoców: bananów, truskawek oraz jagód. Najpierw odbyliśmy rozmowę dotyczącą bezpiecznego posługiwania się urządzeniami elektrycznymi i zasad bezpiecznego korzystania z nich. Dzieci chętnie uczestniczyły w przygotowaniach, a potem z apetytem kosztowały owocowych napoi.