• .

• 14.06.2022 07:02
      • Motylki z wizytą
        u STRAŻAKÓW

• "MOTYLKI" z "Jedyneczki" z wizytą u STRAŻAKÓW w Morągu. Dziękujemy PSP za umożliwienie poznania pracy Strażaków. Nasze spotkanie było prawdziwym przeżyciem dla Starszaków. Dzieci na żywo obserwowały i poznawały specyfikę pracy Strażaków, sprzęty, pojazdy, pomieszczenia garażowe. I podczas naszej wizyty odbył się wyjazd alarmowy do zdarzenia. Szybką akcję z sygnałami dźwiękowymi, ubieraniem się strażaków i wyjazdem wozu strażackiego do zdarzenia obserwowały na żywo "Motylki", które odpowiednio zachowały się w tej sytuacji. Udzieliła nam się "ratunkowa" atmosfera, a potem dzieci mogły kontynuować swoją edukacyjną wizytę. Wrażenia z naszej wycieczki Dzieci z pewnością opowiadały w domu, a być może w naszej grupie znajdują się przyszli STRAŻACY. Pozdrawiamy i dziękujemy Panom Strażakom za zaangażowanie w realizację naszej wycieczki.