• Policjant to nasz przyjaciel

• 20.11.2019 12:47
      • W poniedziałek, 6 listopada grupy „Słonka” i ‘Smerfy” gościły panią policjantkę z morąskiej komendy. Pani Dorota rozmawiała z dziećmi na temat zasad  ruchu drogowego a także zasad zachowania się podczas sytuacji zagrażających życiu i zdrowiu. Dyskusja ze strony dzieci była bardzo ożywiona. Przedszkolaki były bardzo podekscytowane i wykazały szerokie zainteresowanie tematem, zadając wiele pytań. Pani dzielnicowa zaangażowała się również w akcję „Cała Polska czyta dzieciom” i przeczytała bajkę pt. „Alladyn”, której dzieci słuchały wyjątkowo uważnie. W podziękowaniu za ciekawe spotkanie Patrycja wyrecytowała wiersz „ Ruch uliczny” a Julia z Ksawerym obdarowały gościa okolicznościową laurką i kwiatkiem. Dziękujemy pani Dorocie za poświęcony dzieciom czas.

• image0001 image0000image0002image0003image0005image0004image0007image0006