• .

• 11.05.2022 18:11
      • w Ziołowym Dzbanku
      • Wycieczki to były te działania, których w okresie pandemii najbardziej nam brakowało. Dziś spełniło się marzenie naszych Biedroneczek. Odwiedziliśmy malowniczą zagrodę Ziołowy Dzbanek w miejscowości Sąpy. Dzieci wykonały kolorowe mydełka zapachowe. Były bardzo aktywne uważnie słuchały pani, która tłumaczyła co trzeba po kolei robić, aby potem cieszyć się pięknym pachnącym mydełkiem. Zwiedzaliśmy Chatę ziołową, garncarską. Oglądaliśmy i karmiliśmy kozy i króliki. Nie zabrakło poczęstunku, pyszne babeczki znikały w mgnieniu oka a popijaliśmy pysznym owocowym kompocikiem. Ogromną radość sprawiła dzieciom podróż autokarem. Większość Biedronek nigdy wcześniej nie miała okazji do takiej podróży. Dzieci wróciły do przedszkola zmęczone ale też szczęśliwe.