• Zuzia- absolwentka z wizytą u „Motylków”

• 19.11.2019 22:09
      • Po feriach zimowych w grupie dzieci 3- letnich odbyło się ciekawe zajęcie „ Poczytaj nam Zuziu” zorganizowane w ramach ogólnopolskiej akcji  „Cała Polska czyta dzieciom”. W spotkaniu wzięły również udział przedszkolaki z grupy „Żabki”. Gościem, który tym razem nam czytał była Zuzia, absolwentka naszego przedszkola, która jest już uczennicą I klasy Szkoły Podstawowej nr 4. Dziewczynka pokazała maluchom zawartość swojego tornistra. Dzieci z zainteresowaniem oglądały książki i zeszyty a także przybory. Z niecierpliwością maluszki i średniaki czekały na chwilę, kiedy Zuzia zacznie im czytać. Jej ulubioną książką okazaly się Wiersze Jana Brzechwy. Spotkanie było też okazją do rozwiązywania zagadek i przypomnienia sobie tytułów najpopularniejszych bajek dla dzieci, takich jak na przykład „ Pinokio”, „ Królewna Śnieżka’, „ Kot w butach” czy też „ Czerwony Kapturek”. Na koniec spotkania dzieci podziękowały Zuzi i wręczyły drobny upominek.

• image0000 image0001image0002image0003image0004image0005image0006image0007image0008image0009image0010